Łatwy zwrot towaru
Nie możesz czegoś znaleźć ?
Zadzwoń lub napisz spróbujemy Ci pomóc - mamy ponad 100 000 produktów w ofercie !
Codziennie dodajemy nowe produkty !
Gumka artystyczna DELI w kolorze szarym
Gumka ta znacząco różni się od klasycznej lateksowej, będąc bardzo plastyczna. Jej zachowanie można porównać do plasteliny, która pod wpływem ciepła dłoni i ich pracy staje się rozciągliwa i możliwa do formowania. To samo działanie zachodzi w gumce chlebowej.
Jej wielofunkcyjność jest cechą, obok której nie można przejść obojętnie. Nie bez powodu w końcu jest najpopularniejszym rodzajem gumki wśród największych artystów! Ze względu na swoje właściwości możemy spokojnie oderwać jej fragment, by wyczyścić precyzyjne drobne elementy w naszej pracy. Jeśli zaś zamarzy się nam ekspresyjny efekt tła, uzyskamy go, przyklepując całą jej, dużą powierzchnia papier.
Trzeba mieć jednak na uwadze, że gumka ta nie służy do klasycznego, stuprocentowego gumowania grafitu! Nie wyciera się, pozostawiając ścinki. Z jej pomocą zbieramy jedynie fragmenty umieszczonego w papierze ołówka, nadajemy smużyste efekty czy rozjaśniamy papier.
Cechy charakterystyczne::
- Wymiary: 42x42x12 mm
- Kolor: szara
- Rodzaj: chlebowa
- Materiał: lateks
- Pod wpływem ciepła staje się rozciągliwa i można ją formować czy odrywać, co daje możliwości precyzyjnego usuwania grafitu, lub delikatnego ścierania jego warstw na dużych powierzchniach
- Nadaje oryginalny, smużysty efekt po użyciu na pokrytą grafitem kartkę
- Jej rozmiary mogą ulec diametralnym zmianą – od malutkiej, do naprawdę dużej po rozciągnięciu i wygnieceniu
- Nie pozostawia wiórek
- Wystarczy nam na naprawdę długo –po zebraniu całego grafitu z papieru, wystarczy pognieść ją w dłoniach, dopóki znów nie będzie czysta
- Jedna gumka możemy podzielić na kilka mniejszych, by jej część zawsze mieć ze sobą